Kadınların üzerinde kurulan bekaret baskısı ne yazık ki ilerleyen yıllara rağmen artarak devam etmektedir. Bu baskılar nedeni ile özellikle de evlilik öncesi cinsel ilişki deneyimi yaşayan kadınlar başkası ile evlenmeye karar verdikleri anda bu baskıyı çok yoğun şekilde hissetmektedir.

Oysaki kadınların da hata yapmaya hakları vardır ve yapılan basit bir hatanın kadının tüm mutluluğuna engel olması büyük bir haksızlıktır. Bu baskıdan kurtulmak isteyen kadınların tercih ettikleri yöntemlerin başında kızlık zarı tamiri gelmektedir. Peki, kızlık zarını diktiren var mı?

Kızlık Zarı Dikimi 

Evet, günümüzde kızlık zarını diktirenlerin sayıları her geçen gün artmaktadır. Ancak bu operasyonu olan kişilerin ihtiyaç duydukları mahremiyet çok fazla olduğu için isimlerinin açıklanması ya da kendi istekleri ile bu operasyonu olduklarını dile getirmeleri mümkün değildir. Özellikle de kaliteli merkezlerde kişilerin isimleri bir sır olarak saklanmakta ikinci kişilerle kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Bu nedenle kızlık zarı diktirenlerin yorumları ancak forum sitelerinde başka kullanıcı isimleri ile kişinin kendi isteği varsa sadece kendisi tarafından paylaşılabilir. Günümüzde geliştirilen özel flep yöntemi sayesinde kalıcı kızlık zarı tamiri çok daha kolay bir şekilde yapılmakta, üstelik kanama garantisi de verilmektedir. Burada önemli olan kızlık zarı diken doktorlar arasında seçimde bulunurken mesleki deneyimi ve yeterliliği olan bir hekimi tercih etmek, yine operasyonun yapılacağı merkezin yeterliliğini sorgulamaktır. Kaliteli bir sağlık merkezinde iyi bir doktor tarafından yapılan işlemler kalıcı kızlık zarı tamiri için başarılı sonuçların alınmasını garanti edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir